The Rule of a Lady No.183 - Before you assume, learn the facts. Before you judge, understand why. Before you hurt someone, feel. Before you speak, think.

28. november 2011 at 22:21 | Amber |  Updates
Finally, after three weeks of a total grey, I saw the blue sky. And the sun. Surprisingly, they still exist. It bugs me that I cannot enjoy the lovely weather much because of school, but... that's the way life goes, right?
How are you doing? Studying? Relaxing? Watching a movie?
Oh, as for that - I've recently (okay, last week) found out that the Vampire Diaries will continue in January. What the...? I don't remember that from the last year, damn the TV producers.
In the last article, I implied that I don't go to the cinema much. I usually select the movies until I find out that none of them is worth the price and the noise. In addition, I cannot really watch a film with too many flashes in it, the quick changes of light are not too healthy for my brain ;)
This year, I've been to Harry Potter 3D (looking back, it was a mistake - I should have rather watched a 2D version) and One Day last week (amazing, I can truly recommend the movie!).
Po třech týdnech šedi jsem konečně zahlédla modré nebe. A slunce. Překvapivě stále existují. Štve mě, že si nemůžu užít to hezké počasí kvůli škole, ale... tak to životě bývá, že?
Jak se vám daří? Učíte se?
Odpočíváte?
Koukáte na film?
Ohledně toho - nedávno (tak jo, před týdnem) jsem zjistila, že Upíří deníky pokračují až v lednu. Co to sakra...? Nepamatuju si to z minulého roku, k čertu s TV producenty.
V posledním článku jsem naznačila, že nechodím moc často do kina. Většinou třídím filmy tak dlouho, dokud nezjistím, že ani jeden nestojí za ty peníze a hluk.Navíc se moc nemůžu dívat na film s příliš mnoha střihy, ty rychlé změti světel nejsou zrovna zdraví prospěšné mému mozečku ;)
Letos jsem byla na Harry Potterovi v 3D (zpětně vidím, že to byla chyba - měla jsem raději jít na 2D) a Jednom dni minulý týden (úžasné, můžu to upřímně doporučit!).


Current graphic:
... animations/moods:
weak point
/slabá stránka
pissed off
/naštvaný
romantic
/romantický

Watching:
Gilmore Girls (S06)
Mood:
pissed off
 


Comments

1 Miss-Style | 29. november 2011 at 13:37 | React

Jako vždy... Úžasné

2 Annie | Web | 29. november 2011 at 19:16 | React

Já mám to štěstí, že do školy dojíždím do Jablonce nad Nisou, který je tak vysoko v horách, že spíš do školy tam jezdím za sluníčkem, ale jinak je to na pytel. :)

3 Amber | Email | Web | 30. november 2011 at 20:37 | React

[1]: Díky :)

[2]: Tak to ti můžu závidět :D ale ne, já bych za Olomouc neměnila :)

4 roxanne | Web | 7. december 2011 at 13:18 | React

je to nanic, většina seriálu má ted pauzu a pokračuje až v lednu..např. pretty little liars a ty mají pauzu už nějak od září! A u toho to je ještě k tomu tak zamotané, že je fakt děs čekat až do ledna..ted už to je ale za pár no, uteklo to.
Taky chodím do kina jen tak 2x ročně, no vlastně nevím jak to bude se mnou a kinem ted, protože jsem chodila pravidelně na Harryho Pottera, a pak na poslední tři díly Twilight ságy a už zbývá jen jeden.Je to drahé, v Cinestaru zákl. cena 155 a ještě tam musím dojet vlakem...
budu si muset najít něco nového až skončí i tahle sága..snad něco zas bude, ale určitě.Pro mě jsou v kině nejlepší takové velkofilmy, kde jsou efekty a tak, protože to chci vidět na velkém plátně, doma bych na to ani nekoukala na PC.
A vlastně v březnu chci na Titanic!Vždycky jsem na to chtěla do kina, ale fakt jsem netušila, že bude ještě možnost.Štve mě ale, že je to jen v tom 3D..byla jsem jednou na 3D a zklamalo mě to, a navíc tři hodiny s brýlema na očích a u závěrečné scény, no nevím:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.